Ana Sayfa / HakkımızdaKARAKUŞ Hukuk ve Danışmanlık Bürosu , 2010 yılında Aydın’ın Nazilli ilçesinde  faaliyete başlamış olup, genç ve dinamik ekibiyle kısa zamanda önemli tecrübelere imza atarak hızla büyümektedir. Hukuki ve ekonomik konularda dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden büromuz yeniliklere ve değişimlere açık vizyonu ile müvekkillerine sunduğu hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Büromuz, İş ve Sosyal Güvenlik, Ticaret,Aile,Miras ,İcra-İflas , ,Gayrimenkul, Bankacılık ve Ceza Hukuku alanlarında müvekkillerine hukuki danışmanlık, dava takibi ve yasal takip hizmetleri vermektedir Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Günümüzde özellikle işverenlerin, zor şartlar altında çalışan işçilerine yönelik hukuk dışı uygulamaları ve haksız olarak iş sözleşmelerini feshetmeleri göz önüne alındığında; işçilerin hukuki korumaya daha çok ihtiyaç duydukları göz önüne alınarak işe iade, kıdem ve ihbar tazminatları, fazla çalışma ücretleri ile yıllık izin hakları alacaklarına yönelik talepleri büromuzun özellikle ilgi alanına giren ve uzmanlaştığı bir bölüm olmuştur.

Günümüzde ticari firmaların birbirleriyle olan ilişkileri ayrı bir öneme sahiptir.Ticari şirketlerin aldığı kararlar doğrudan veya dolaylı yoldan finansal ve hukuki yükümlülükler doğurmaktadır,Büromuzca sunulan hukuki danışmanlık hizmeti bu karar ve oluşan sonuçların her açıdan ele alınıp risklerin minimize edilerek şirket menfaatinin en doğru şekilde korunabilmesine yönelik çalışmaktadır.Bu yönde Şirketlere ihtiyaç ve hedeflerine uygun olarak sözleşmeler, müzakere ve iş görüşmelerinde yardımcı olmaktayız.

Ayrıca büromuz personeli ile stajyer avukatlarımız da mesleğe tam hazırlıklı ve donanımlı olarak yetişmekte, hukuksal konularda siz değerli müvekkilerimize gerekli ön bilgileri sunabilmektedir.


İnternet sitesinde uygulamasını başlattığımız e-müvekkil sistemi Türkiye´de sayılı hukuk bürosu tarafından uygulanan oldukça faydalı bir uygulamadır. Anasayfamızda sol üstte yer alan e-müvekkil linkine girerek, ofisimizce tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılmaktadır. Sistemde ofisimize ait genel duyuruları ve önemli bildirimleri görebileceğiniz gibi, hukuk büromuzca adınıza yürütülmekte olan dava, icra takibi dosyaları ile diğer hukuki işlemlere ait tüm belgeleri görebileceksiniz. Bu sayede avukat ile görüşmenize gerek kalmadan online bir şekilde davalarınıza ait duruşma zaptı, bilirkişi raporu, ödeme makbuzları vb. tüm belgeleri günü gününe görerek dosyalarınız içeriği ve süreci hakkında anında bilgi sahibi olacaksınız. Bu husus avukat ile müvekkil arasında sağlanan şeffaflık, verimlilik ve dürüstlük ilkelerini daha da pekiştirecektir.

 

Hukuki alanlardaki ihtiyaçlarınıza,en etkili çözüm deneyimlerimizi paylaşma dileklerimizle..