Ana Sayfa / Online Avukatlık Desteği

 

Yüzyüze gelmeden Online olarak internet ortamından hukuksal sorularınızı yanıtlıyoruz. Kişisel bilgileriniz ve sorularınız gizli tutulacaktır.

Hukuki problemler önleyici/koruyucu hukuki danışmanlık ile daha ortaya çıkmadan önlenebilecek bu da yaşam kalitenizi artıracak, maliyetleri aşağıya çekecektir. Hukuki sorunun ortaya çıkması anında hukuki danışmanlık acil tıbbi müdahale benzeri nasıl hayat kurtarıyorsa hukuki olarak da hak kaybının önüne geçebilmektedir.

İnternet ortamında hukuki danışmanlık artık büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaç; kişinin avukat tanıdığı olmaması, mesafenin uzaklığı,Türkiye dışında olması ya da çekindiği için sorularını avukata yüzyüze soramaması gibi nedenlerdendir.

Avukatın, talep üzerine bilgi ve birikimini, profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmeti” karşılığın ücret yasa ve hakkaniyet gereğidir.

Nasıl hekim hasta muayenesi hizmetinden ücret alıyorsa ya da nasıl ki işçi işyerindeki çalışması karşılığında ‘patronun Allah razı olsun’ demesiyle yetinmeyip ücret alıyorsa avukatın da emeği, hukuki bilgisini sunması karşılığında danışma ücreti alması doğaldır.

Avukata danışmanın yüzyüze veya şu anda olduğu gibi internet ortamında olması arasında fark yoktur. Aynı şekilde hukuksal sorunla karşı karşıya kalan vatandaşın bu bilgiye ulaşması en doğal anayasal hakkıdır. Bu nedenle yeni bir hukuk hizmeti sunmaya karar verdik;

Online avukatlık desteği için Mesai saatleri içerisinde olmak üzere 2 yöntem uygulanmaktadır;

1- E-Mail Üzerinden Yazılı Olarak Görüşme ve Destek (Mail Üzerinden Danışmak istediğiniz konu hakkında sorularınızla birlikte ayrıntılı bilgi tarafımıza ulaştıktan En Geç 24 Saat İçerisinde Ayrıntılı Yazılı Cevap Desteği) E-Mail:hamitemrah@gmail.com

2- Whatsapp programı kanalıyla cep telefonu üzerinden yazılı yada görüntülü görüşme yolu ile hukuki danışmanlık (1 saate kadar) 

“Online Hukuki Danışmanlık”  (Danışma ücreti Avukat Agdari Ücret Tarifesine Göre Belirlenir) Ücret Türkiye Barolar Birliği´nin Resmi Ödeme Uygulaması olan E-Tahsilat Sistemi Üzerinden Kredi Kartı yada kredi kartı kullanmıyorsanız banka havalesi kanalı ile yapılacaktır. Ödeme tarihi üzerinden en geç 24 saat içerisinde "serbest meslek makbuzu" düzenlenerek örnek dökümü, ödeme yapanın belirtmiş olduğu mail adresine e-posta üzerinden gönderilecektir. Ödeme danışmanlık hizmeti öncesinde başta alınacaktır ve ödeme alınmadan asla destek verilmemektedir. Ödeme alındıktan sonra tarafınızla irtibata geçilecek ve hukuki danışmanlık hizmetinin gerçekleştirileceği tarih ve saat belirlenecektir. Belirlenen tarih ve saatte, tarafınızca hangi sistem seçildiyse o sistem kanalıyla hukuki hizmet karşılıklı olarak başlatılacaktır.. 

Başvuru ve Randevu için 0 (532) 504 53 64  telefon numarasına gerek sesli gerekse whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz..